• Facebook Social Icon

רח׳ הפלד 10 א.ת חולון

9988*

שעות פעילות:
ימי א׳-ה׳ 18:00 – 08:30, יום שישי 08:30-13:00

אולם מכירות יונדאי מיצובישי

מוסך מורשה יונדאי מיצובישי

שעות פעילות:
ימי א׳-ה׳ 17:00 – 07:00, יום שישי 07:00-12:30

כניסת רכבים בגרירה 24 שעות כולל לילה.

* מחלקת פחחות מיצובישי ויונדאי פתוחה לקהל עד 16:30.

 SPORTBACK

משפחתית שתוכננה ונבנתה עם מסורת רבת שנים של ספורט מוטורי, בעיצוב מדהים  עם חוויית נהיגה מפעימה ותא נוסעים מרווח מעוצב בקפידה ובאיכות גבוהה מובטח למשפחה שלכם שתתאהבו בה עוד מהמבט הראשון.

 אבזור

יצובישי ספורטבק תוכנן ונבנה כדי לספק חוויית נסיעה המושלמת לך ולמשפחתך. הוא מכיל מושבים רכים ועוטפים, מתלים מתקדמים המספקים חוויית נסיעה נוחה בטוחה וכן מרווח עצום לנוסעים מלפנים ומאחור. עם מראה ספורטיבי וביצועים מעולים – אנחנו מבטיחים שתתאהבו במבט ראשון!"

 טכנולוגיה

מיצובישי ספורטבק מצויד במנוע בנזין בעל תזמון שסתומים משתנה מסוג Smart MIVEC בנפח של 1.8 ל' המפיק הספק מרבי של 140 כ"ס ומציע ביצועים מעולים בד בבד עם צריכת דלק מעולה בזכות מערכת VVL השולטת על תזמון ועומק פתיחת השסתומים. למנוע רב העוצמה משודכת תיבת הילוכים אוטומטית רציפה CVT עם אפשרות לבחור מבין 6 יחסי העברה על ידי מנופים הצמודים לגלגל ההגה. לספורטבק מערכת מתלים מתוחכמת עם מתלה רב חיבורי מאחור. מתלי הספורטבק פותחו על מסלולי מרוצי הראלי ומציעים לנהג ולנוסעים חוויית נסיעה מעולם אחר, עם נוחות, אחיזת כביש ויציבות ברמה הגבוהה ביותר. בספורטבק אין שום פריט ללא תכלית – הספוילר האחורי אינו רק רמז ספורטיבי, אלא עזר אוויר ודינמי שמטרתו להסדיר את זרימת האוויר בחלקו האחורי של הרכב. כמו כן, קיימים פנסים אחוריים גדולים שניתן לראותם מרחוק המשולבים באופן מושלם במרכב הרכב ועוצבו כך כדי לתרום לאוויר ודינמיות של הרכב.

 בטיחות

בטיחות, כידוע, היא מעל הכל. לכן, פרסנו עבורך את מערך הבטיחות של מיצובישי ספורטבק החדש: * מערכת Mobileye – מערכת בטיחות מתקדמת למניעת תאונות דרכים בעזרת טכנולוגית ראייה מלאכותית מתקדמת הסורקת את הכביש בכל עת ומתריעה באמצעים קוליים וויזואליים על סכנות אפשריות בזמן-אמת. הטכנולוגיה הייחודית של Mobileye עוזרת למנוע התנגשויות ותאונות דרכים שמקורן בחוסר תשומת לב או באירוע בלתי צפוי.* חיישני לחץ אוויר בצמיגים - מסייעים בשמירה על בטיחות ויציבות הנסיעה וגם מסייעים לחיסכון בדלק.* מערכת למניעת נעילת בלמים (ABS) המשולבת עם מערכת אלקטרונית לחלוקת עוצמת הבלימה ומערכות בקרת יציבות אקטיבית (ESP) * שלדת הדגם בנוייה בטכנולוגיית (RISE (Reinforced Impact Safety Evolution – על מנת לספוג אנרגיה בהתנגשות ובכך לשפר באופן ניכר את בטיחות הנוסעים ללא קשר למקום הפגיעה. * נגישות למערכת השמע ובקרת שיוט מגלגל ההגה.* 7 כריות אוויר, ביניהן כרית אוויר להגנה על ברכי הנהג, המקטינה באופן ניכר את הסיכון להיפגע בגפיים התחתונות ומפחיתה את עוצמת הפגיעה בבית החזה.

 חלל פנימי

עיצוב מדוקדק ושימושיות נוחה הם ערכים חשובים בתא הנוסעים של ספורטבק, החל מלוח המחוונים המחופה בצורת צמד כונסי אוויר ועד למתגי בקרת האקלים המעוצבים כחוגות כל מתגי השליטה ברכב ממוקמים באופן שנועד להקל על הגישה והתפעול. מאחורי החיצוניות הספורטיבית, הספורטבק מצויד בתא נוסעים מרווח, המסוגל לארח חמישה נוסעים בנוחות רבה. בחלקו האחורי מושב תומך לשלושה נוסעים, אשר מתקפל כולו או בחלקו (60:40), במשיכת ידיות מתא המטען כדי ליצור משטח העמסה שטוח, מרווח ונוח. תא נסתר מתחת לרצפת תא המטען מאפשר לאחסן בנוחות עוד פריטים הכרחיים.

מפרט טכני

דגמי מיצובישי

קטלוג

מדדי זיהום